O ŠKOLE

HISTORIE ŠKOLY

WOLKERŮV PROSTĚJOV

15.02.2018

8. února proběhlo školní kolo recitační soutěže Wolkerův Prostějov. Zájem o tuto soutěž je každoročně velký ze strany studentů všech oborů. Letos výkony jednotlivých soutěžících hodnotila porota ve složení: PaedDr. Helena Studecká, Mgr. Hana Strnadová, Mgr. Barbora Kulíková a PhDr. Miroslav Kučaba. První místo získala Eliška Danielová ze třídy P2, druhé místo obsadila Marie Davidová ze třídy G1 a jako třetí se umístila Adriana Ksandrová ze třídy D2. Vítězky budou naši školu reprezentovat v dalších kolech recitačních soutěží. Do okresního kola postupuje ze 4. místa také Natálie Knytlová (G1) a z 5. místa Kristýna Knoppová (P3). Všem úspěšným recitátorkám gratulujeme a přejeme jim mnoho dalších úspěchů!

Mgr. Barbora Kulíková, VOŠS a SŠ Nový Bor

Celý článek »

OKRESNÍ KOLO OLYMPIÁDY V NĚMECKÉM JAZYCE

09.02.2018

Dne 6. 2.  se  v DDM Libertin v České Lípě konalo okresní kolo Olympiády v německém jazyce. Celkem se účastnilo 12 studentů středních škol okresu Česká Lípa. Naši školu reprezentovali studenti 3. ročníku gymnázia Karolína Marčalová a Tomáš Filipi.

Karolína získala 35,5 bodů ze 42 možných a umístila se na velmi pěkném 3. místě. Stala se tak náhradnicí pro postup do krajského kola. Tomáš s 29,5 body získal 7. místo.
Oběma gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším studiu německého jazyka.

Mgr. M. Bártová  VOŠS a SŠ Nový Bor

Celý článek »

LYŽAŘSKÉ VÝCVIKY 2018

06.02.2018

Lyžařský kurz ve Vítkovicích v Krkonoších
První lednový týden se konal již tradiční lyžařský kurz ve Vítkovicích v Krkonoších. Tohoto kurzu se zúčastnili studenti 1. ročníku gymnázia a také studenti sklářských oborů. Náplní kurzu byla výuka sjezdového lyžování a jízdy na snowboardu. Dále probíhala teoretická výuka, která byla zaměřena.....

Celý článek »

VÝSLEDKY 1.KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ

05.02.2018

Zvěřejňujeme výsledky 1.kola přijímacích zkoušek do oborů s talentovou zkouškou. Výsledky naleznete pod jednotlivými odkazy v sekcích Přijímací řízení:

Design interiéru a Uměleckořemeslné zpracování skla

Celý článek »

ŠKOLNÍ KOLO OLYMPIÁDY V ANGLICKÉM JAZYCE

31.01.2018

Dne 10. 1. 2018 proběhla na naší škole Olympiáda v anglickém jazyce.  Soutěžící byli pro toto kolo vybráni na základě výsledků online testu, který ověřoval jejich jazykové kompetence - zejména porozumění, čtení a poslech. V ústní části museli studenti nejprve popsat a porovnat obrázky, pak vyjadřovali své názory na vylosovaný výrok nebo otázku. Na prvních dvou místech se umístili se shodným počtem bodů Kateřina Půlkrabová a Daniel Rábl. Třetí místo obsadil Jakub Brabec – všichni obor Gymnázium. Všem úspěšným studentům gratulujeme a prvním dvěma přejeme hodně úspěchů v okresním kole olympiády v České Lípě.

Mgr. Lucie Macelová, PhDr. Miroslava Semerádová, VOŠS a SŠ Nový Bor

Celý článek »

Archiv zpráv…
Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola, Nový Bor, Wolkerova 316, příspěvková organizace - idatabaze.czVyšší odborné školy, VOŠ - idatabaze.cz


Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola
Nový Bor, Wolkerova 316, příspěvková organizace

email: info@glassschool.cz
web: www.glassschool.cz

Původní web | Stravování