O ŠKOLE

HISTORIE ŠKOLY

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

03.01.2017

Zveme všechny příznivce a zájemce o studium na Den otevřených dveří, který se koná 20.1.2017 od 9,00 do 17,00 hodin. Budete si moci prohlédnout všechny budovy školy - ve Wolkerově, kde sídlí Gymnázium a Předškolní a mimoškolní pedagogika, ulici Revoluční s obory Design interiéru, Uměleckořemeslné zpracování skla, tříleté sklářské obory a Vyšší odbornou školu sklářskou a v neposlední řadě můžete navštívit Domov mládeže v Nemocniční ulici.

Součástí DOD bu
dou od 14,00 - 17,00 hodin talentové zkoušky "nanečisto" pro obory Design interiéru a Uměleckořemeslné zpracování skla a "ověření dovedností z tělesné, výtvarné a hudební výchovy" pro obor Předškolní a mimoškolní pedagogika.
Zájemci o Gymnázium a Předškolní a mimoškolní pedagogiku si budou moci nanečišto vyzkoušek nové testy z CERMATU, které jsou součástí přijímacího řízení do těchto oborů (také v době od 14,00 - 17,00 hodin v budově Wolkerova 316).

Mgr. Jiří Janás, zástupce ředitelky školy
janas@glassschool.cz
+420 733 553 902

Celý článek »

1.KOLO PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK DO GYMNÁZIA A PŘEDŠKOLNÍ A MIMOŠKOLNÍ PEDAGOGIKY

04.12.2016

Ředitelka školy vyhlašuje 1.kolo přijímacích zkoušek do oborů

79-41-K/41 Gymnázium 
75-31-M/01 Předškolní a mimoškolní pedagogika
v těchto termínech:
1.kolo 1.termín 12.4.2017
1.kolo 2.termín 19.4.2017
1. náhradní termín 11.5.2017
2.náhradní termín 12.5.2017
Podrobnosti k přijímacímu řízení naleznete v odkazech u jednotlivých oborů.

Celý článek »

ŠKOLNÍ KOLO OLYMPIÁDY V ČESKÉM JAZYCE

18.01.2017

V letošním školním roce proběhlo na VOŠS a SŠ v Novém Boru školní kolo již 43. ročníku Olympiády v českém jazyce. Studenti měli nejdříve za úkol zpracovat teoretickou část, která se týkala jejich jazykových znalostí, dalším úkolem pak bylo napsat slohový útvar na téma: Nápis na zdi. První tři místa školního kola získali studenti oboru Gymnázium: Anna Límová 1. místo, Vojtěch John 2. místo, Filip Karban a Kateřina Koutová 3. místo. V oboru Design interiéru získala 1. místo Kateřina Henkeová, v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika zvítězila Anna Šleierová . Všem úspěšným studentům gratulujeme a A. Límové i V. Johnovi přejeme hodně úspěchů v okresním kole olympiády.

PaedDr. H. Studecká, Bc. B. Kulíková

Celý článek »

ČESKÉ UMĚNÍ SKLA

04.01.2017

Srdečně zveme všechny příznivce školy na výstavu České umění skla, na které se podílí i naše škola.

Tisková zpráva
Spolupráce Českých center na projektu Concerto Glassico je jedním z příkladů jak podporovat české kulturní a kreativní průmysly a pomáhat při jejich prosazování na domácím i mezinárodním trhu. Je ukázkou fungování ekonomické diplomacie v praxi.
Concerto Glassico je ...

Celý článek »

Archiv zpráv…
Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola, Nový Bor, Wolkerova 316, příspěvková organizace - idatabaze.czVyšší odborné školy, VOŠ - idatabaze.cz


Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola
Nový Bor, Wolkerova 316, příspěvková organizace

email: info@glassschool.cz
web: www.glassschool.cz

Původní web | Stravování