O ŠKOLE

HISTORIE ŠKOLY

PODĚKOVÁNÍ

09.03.2018

Dobrý den, dovolte mi touto cestou poděkovat studentům IV. ročníku Gymnázia, kteří v rámci dražby na svém maturitním plese vybrali finanční hotovost, kterou jsme obdrželi jako dar na pořádání kulturně společenských akcí pro uživatele našich sociálních služeb. Zvláště tímto děkuji studentce Viktorii Maderová, která akci iniciovala.
S pozdravem a přáním pěkného dne

Mgr. Daniel Nerad
ředitel
Sociální služby města Nový Bor,
příspěvková organizace
B. Egermanna 950
473 01 Nový Bor
tel. 487725182, 722046748
www.dpsnb.cz

Celý článek »

KOMENSKÝ A MY

09.03.2018

Ministerstvo školství ČR ve spolupráci s Národním pedagogickým muzeem J. A. Komenského  a Základní školou J. A. Komenského v Brandýse nad Orlicí vyhlásilo v tomto školním roce již 16. ročník celostátní literárně historické a výtvarné soutěže pro děti a mládež “KOMENSKÝ A MY”. Z naší školy se této soutěže zúčastnila studentka 4. ročníku gymnázia Barbora Černá. Zaměřila se na literární část soutěže na téma Domov. Držíme Báře palce, aby se v této soutěži umístila co nejlépe.
PaedDr. Helena Studecká, VOŠS a SŠ Nový Bor

Celý článek »

NÁRODNÍ GALERIE PRAHA

08.03.2018

Třídy P2 a P3 se zúčastnily exkurze do Národní galerie v Praze. Komentovaná prohlídka ve Veletržním paláci reflektovala vznik a vývoj evropského moderního umění s důrazem na tvorbu významných uměleckých osobností- Augusta Renoira, Pabla Picassa či Vincenta van Gogha. Vývoj českého moderního umění byl představen...

Celý článek »

OCENĚNÍ V SOUTĚŽI JUNIOR GLASS WAYS 2018

07.03.2018

V kategorii Junior se v letošní soutěži umístili naši studenti Daniel Báča na 2. místě se svou prací s názvem "The Petrol Head" a Jakub Kadeřábek na 3. místě se svou prací s názvem "Třináct úplňků"
Gratulujeme!
Výsledky a informace naleznete na zde

Celý článek »

CAMBRIDGE ENGLISH

05.03.2018

Gratulace k získání Certifikátů jazykových zkoušek Cambridge English
Ještě před jarními prázdninami v pátek 23. února 2018 proběhlo v naší škole slavnostní předání Certifikátů jazykových zkoušek Cambridge English. Studenti Dominika Harantová (D4), Vojtěch John (G4), Kateřina Půlkrabová (G3) a Daniel Galek (G4) složili po návštěvě přípravného kurzu zkoušku Cambridge English, a to v podzimním ...

Celý článek »

Archiv zpráv…
Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola, Nový Bor, Wolkerova 316, příspěvková organizace - idatabaze.czVyšší odborné školy, VOŠ - idatabaze.cz


Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola
Nový Bor, Wolkerova 316, příspěvková organizace

email: info@glassschool.cz
web: www.glassschool.cz

Původní web | Stravování