O škole

VíceHistorie školy

Více


SKLENĚNÁ NOC OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

03.11.2015

Zveme všechny příznivce naší školy na již tradiční Skleněnou noc otevřených dveří v pátek 4.12.2015 od 18,00-24,00 hodin v prostorách školy v Revoluční ulici (proti divadlu).

Celý článek »

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

19.11.2015

Ředitelka školy vyhlašuje 1. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2016/2017 do oborů 82-41-M/11 Design interiéru a 82-41-L/05 Uměleckořemeslné zpracování skla v těchto termínech:

1.termín 1. kola: 5.ledna 2016
2.termín 1. kola: 6.ledna 2016
NT 21.1.2016
Vyplněnou přihlášku odevzdejte nejpozději do 30.11.2015 na sekretariát školy ve Wolkerově ulici.
Pro tento obor je nutná lékařská prohlídka!
Více informací o přijímacím řízení naleznete také na portále Libereckého kraje EDULK
Kriteria přijímacího řízení do oborů s talentovou zkouškou naleznete zde:
obor 82-41-M/11 Design interiéru
obor 82-41-L/05 Uměleckořemeslné zpracování skla

Celý článek »

KNIHOVNA VÁCLAVA HAVLA – SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ STUDENTSKOU ESEJ

25.11.2015

Knihovna Václava Havla vyhlásila v letošním školním roce již 7. ročník literární soutěže O cenu Knihovny Václava Havla. Studenti dostali za úkol napsat esej na téma Je v České republice prostor pro lidi jiných kultur a náboženství?  
Z naší školy se soutěže .....

Video naleznete zde

Celý článek »

PODĚKOVÁNÍ

23.11.2015

Vážená paní ředitelko,
dovolte mi vyjádřit své poděkování a uznání studentům Vaší školy, konkrétně Janu Kubelkovi, Jakubu Opelkovi, Vendule Málkové, Ivetě Vrabcové a Janě Sharkézyové, kteří obohatili svým vystoupením program plesu naší základní školy Slovanka v České Lípě. Studenty jsem oslovila s prosbou, aby znovu sehráli svá vystoupení, která jsem viděla na Vaší akademii a která se mi moc líbila. Byli opravdu ochotní a svá vystoupení předvedli s pokorou a nadšením. Udělali tak Vaší škole velmi pěknou vizitku a reprezentovali ji v nejlepším světle. Protože nemám jinou možnost, jak jejich vystoupení odměnit nebo ohodnotit, chtěla bych Vám alespoň vyjádřit své uznání, nad tím, jak báječné studenty na Vaší škole vychováváte. Vzali to tak vážně a zodpovědně, až jsem byla sama dojatá. Doufám, že se nezlobíte a že Vám nevadí, že Vaši žáci na našem plese vystoupili a že s v programu objevilo jméno Vaší školy.

Děkuji a přeji hezký den

Hana Broulíková
ZŠ Slovanka, Česká Lípa

Celý článek »

TANEČNÍ SKUPINA TUTTI FRUTTI ŽÁDÁ O PODPORU

23.11.2015

Taneční skupina Tutti Frutti, ve které tančí i naši žáci, žádá o finanční podporu na mistrovství světa
TS Tutti Frutti se díky své obrovské píli dokázala v letošním roce dostat mezi nejlepší taneční špičku nejen v ČR, ale i Evropě. Skupina se totiž zařadila mezi mistry České republiky i mistry Evropy v soutěži Hip Hop Unite. Díky těmto skvělým úspěchům se tanečníci nominovali na mistrovství světa Hip Hop Unite, které se koná v prosinci v karibském.....

Celý článek »

Archiv zpráv…


Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola
Nový Bor, Wolkerova 316, příspěvková organizace

email: info@glassschool.cz
web: www.glassschool.cz

Původní web | Stravování