O ŠKOLE

HISTORIE ŠKOLY

2.KOLO PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ

18.02.2017

Ředitelka školy vyhlašuje 2. kolo přijímacího řízení do oborů
82-41-M/11 Design interiéru
a
82-41-L/05 Uměleckořemeslné zpracování skla
2. kolo 7.3.2017
Vyplněnou přihlášku odevzdejte nejpozději 28. 2. 2017 na sekretariát školy ve Wolkerově ulici.
Pro tyto obor jsou nutné lékařské prohlídky.

Podrobnosti k přijímacímu řízení naleznete pod odkazy u jednotlivých oborů.

Celý článek »

WOLKERŮV PROSTĚJOV

15.02.2017

Školní kolo recitační soutěže Wolkerův Prostějov se uskutečnilo 2. února za účasti devíti soutěžících z oborů Gymnázia, Designu interiéru a Předškolní a mimoškolní pedagogiky. Žáci si vybrali většinou básnické texty, hodnocen byl výběr textu, interpretační úroveň recitátora, technika a vizuální dojem. V soutěži zvítězila Adriana Ksandrová, žákyně 1. ročníku Designu interiéru. Druhé místo získala Lucie Smělá, žákyně 3. ročníku Gymnázia a třetí místo obsadila Pavla Mašková z 3. ročníku Designu interiéru. Vítězkám blahopřejeme a přejeme jim štěstí do dalších kol recitačních soutěží!
Barbora Kulíková, VOŠS a SŠ Nový Bor

Celý článek »

LYŽAŘSKÝ A SNOWBOARDOVÝ KURZ

08.02.2017

Ve dnech 22. – 28. ledna se žáci gymnázia, designu interiéru a sklářských oborů naší školy zúčastnili školního lyžařského a snowboardového kurzu, který se konal ve Vítkovicích v Krkonoších.  Všichni si společně užívali výborných lyžařských podmínek v areálu Aldrov. Na sjezdovce si na své přišli příznivci lyží i snowboardů. Součástí kurzu byl i pěší výlet k mohyle Hanče a Vrbaty na Zlatém návrší. Zde jsme se i my přesvědčili, jak nepříznivé počasí může v Krkonoších být. Každý večer se nesl ve znamení přednášek o lyžování a o všem, co k tomuto sportu patří. Nechyběly ani společenské hry či promítání filmů. Poslední den si žáci změřili své síly a naučené dovednosti ve sjezdovém slalomu. Všichni zúčastnění dostali sladké ceny a ti, co stáli na stupních vítězů, si odnesli i diplomy. Děkujeme všem za účast a těšíme se na další lyžařský kurz s dobrou partou, jako jste byli vy.      
Bc. Tomáš Mašek, VOŠS a SŠ Nový Bor
V celém článku naleznete několik fotografií z kurzu.

Celý článek »

1.KOLO PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK DO GYMNÁZIA A PŘEDŠKOLNÍ A MIMOŠKOLNÍ PEDAGOGIKY

04.12.2016

Ředitelka školy vyhlašuje 1.kolo přijímacích zkoušek do oborů

79-41-K/41 Gymnázium 
75-31-M/01 Předškolní a mimoškolní pedagogika
v těchto termínech:
1.kolo 1.termín 12.4.2017
1.kolo 2.termín 19.4.2017
1. náhradní termín 11.5.2017
2.náhradní termín 12.5.2017
Podrobnosti k přijímacímu řízení naleznete v odkazech u jednotlivých oborů.

Celý článek »

Archiv zpráv…
Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola, Nový Bor, Wolkerova 316, příspěvková organizace - idatabaze.czVyšší odborné školy, VOŠ - idatabaze.cz


Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola
Nový Bor, Wolkerova 316, příspěvková organizace

email: info@glassschool.cz
web: www.glassschool.cz

Původní web | Stravování