Ukaž:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

OCENĚNÍ

25.03.2019

OCENĚNÍ
STUDENTSKÝ DESIGN 2019
Studentka naší školy Anežka Müllerová se v letošním ročníku této soutěže umístila v kategorii skla na děleném 1.-2. místě.
Blahopřejeme

Celý článek »

WOLKERŮV PROSTĚJOV

26.02.2019

Okresní kolo recitační soutěže Wolkerův Prostějov
Dne 8. února 2019 se v DDM Libertin v České Lípě konalo okresní kolo recitační soutěže Wolkerův Prostějov. Naši školu reprezentovaly vítězky školního kola této soutěže: Anna Korecká (G1), Eliška Danielová (P3), Julie Pokorná (P1), Adriana Ksandrová (D3), Viktorie Bartošová...

LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARD

17.02.2019

Dne 8. 2. 2019 se ve Sportovním areálu Polevsko konalo Okresní kolo ve sjezdovém lyžování a snowboardingu. Podmínky byly letos pro závodníky velmi obtížné. Mlha, špatná viditelnost a rychlý podklad závodníkům příliš neulehčovaly dosáhnout nejlepších výsledků. Naše závodnice a závodníci si však dokázali poradit a někteří z nich dosáhli i na stupně nejvyšší. Z lyžařek se jako třetí umístila Natálie Knytlová, 2. místo obsadil lyžař Matyáš Hroch. Disciplínu ve snowboardu zcela obsadily naše závodnice – 3. místo vybojovala Adéla Ehrlichová, 2. místo Ellen Počinková a vítězkou okresního kola se stala Eva Jakubcová.
Dále nás reprezentovali: Michaela Stejskalová, Anna Julie Hurtová, Adéla Šmolová, Alžběta Laurincová, Anežka Hrušová, Hana Hodečková, Marie Davidová, Adéla Jordánová a Maxim Zajpt.
Všem závodníkům blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci naší školy.
Mgr. Sylva Medová

KOMENSKÝ A MY

17.02.2019

Celostátní soutěž „Komenský a my 2018 – 2019“

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR ve spolupráci s Národním pedagogickým muzeem a knihovnou J. A. Komenského a Základní školou J. A. Komenského Brandýs nad Orlicí vyhlásilo již 17. ročník celostátní literárně historické a výtvarné soutěže pro děti a mládež „KOMENSKÝ A MY“. Pro studenty středních škol byla určena kategorie C, pod kterou se skrývala odborná literární práce (úvaha či esej) na téma „Je člověk ještě bytost sociální?“ Z naší školy se soutěže zúčastnila Klára Najmanová, studentka 1. ročníku oboru Design interiéru. Příspěvky do soutěže mohly být zasílány do 31. ledna 2019. Vyhlášení výsledků se uskuteční v Brandýse nad Orlicí ve dnech 27. až 29. března 2019. Klárce držíme palce, aby byla se svou prací úspěšná!